Naudotojo narvo putpelėms instrukcija. - PutpeliuUkis/LT

Putpeliu ukis
rus

+37068646300

www.putpeliuukis.lt
Go to content
Naudingos...

 
Narvo putpelėms laikyti vartotojo instrukcija:
1 žingsnis. Būtina paruošti naudojimui girdymo sistemą. Paimti iš maistinio plastiko pagamintą kibirą (dėl patogumo geriau naudoti permatomą), -  dideliam narvui 3 l talpos visiškai užtenka. Maždaug 30 mm aukštyje nuo dugno pragręžti 20 mm skersmens angą.  Kad plastikinis kibiras nesuskiltų, plaukų fenu pašildykite vietą, kurioje gręšite. Pritvirtinkite girdymo sistemos atvamzdį.
 
2 žingsnis. Pakabinkite ir pritvirtinkite narvą ant sienos pakankamame aukštyje  nuo grindų, kad būtų patogu išiminėti  podugnius su mėšlu, o taip pat būtų galima apsaugoti  nuo graužikų patekimo į narvą ir į lesyklą. Ant sienos už narvo galima pritvirtinti polietileno plėvelę, tam, kad paukščių mėšlas nepatektų ant sienos paviršiaus. 
3 žingsnis. Pripilkite į kibirą vandens, palaukite, kol sistema prisipildys, nuspauskite  paskutiniosios girdyklos metalinį antgalį, kad iš vamzdelio išeitų likutinis oras.
          Putpelių priežiūros patogumui mėšlui skirtus podugnius išklokite senais laikraščiais ir pjuvenomis. Tam, kad išvengtumėte nemalonaus kvapo, podugnius reiktų išvalyti kiekvieną dieną.
 
           Kad vanduo nesugižtų, kartą per savaitę ištuštinkite kibirą su vandeniu ir išplaukite jį silpnu kalio permanganato tirpalu.
 
         Kartą per mėnesį rekomenduojama narvą ir mėšlui skirtą podugnį išplauti minkšta kempine su muiluotu vandeniu.


 
Narvus su putpelėmis įrenkite patalpoje

Girdymo sistemos montavimo brėžinysLithuania Parapijonishkes Piliakalnio str.1 LT 13241
Back to content